Żegnamy starszaki - zakończenie roku szkolnego

Data dodania: 2023-12-12

W czerwcu 2023 dzieci 6- letnie oficjalnie zakończyły swój przedszkolny czas, artystycznymi występami przed publicznością. Dzieci z gr X odtańczyły poloneza oraz przedstawiły układy taneczne i piosenki przed zgromadzonymi w przedszkolu rodzicami. Natomiast dzieci z gr. VIII i IX wystąpiły na scenie C.S,W. Solvay gdzie oglądali ich przedstawienie zarówno członkowie rodzin jak i zgromadzeni goście : Radny Miasta Krakowa pan Adam Migdał, Przewodniczący Rady i Zarządu Dzielnicy IX pan Bogusław Gołas , proboszcz parafii Matki Boskiej Zwycięskiej ks. kan. mgr Sławomir Kowalski Kawalerowie Orderu Uśmiechu harcmistrzowie Barbara i Jacek Kucharscy, członkowie Kręgu Seniorów Harcerstwa Borkowskiego " Stara Brać", wieloletnia dyrektor naszego przedszkola pani Krystyna Dudek. Dzieci przedstawiły piękny program artystyczny pt. " Zuchem być to rzecz niemała", który nawiązywał do 90 rocznicy powstania na terenie naszej dzielnicy Borkowskich Gromad Zuchowych. Dzieci wyśpiewały piosenki zuchowe i odtańczyły pląsy z dawnych lat . Goście mogli też wysłuchać przyśpiewek krakowskich i obejrzeć wspaniałego Krakowiaka.