Konkurs piosenek ze starego śpiewnika "Rodzina Tralalińskich" 2014

Data dodania: 2014-07-29

Dnia 9 maja 2014 r. dzieci z gr. III i IV wzięły udział w konkursie piosenek ze starego śpiewnika "Rodzina Tralalińskich" zorganizowanym przez Dom Kultury im. K.I.Gałczyńskiego. Zespoły z obu grup zaprezentowały się wspaniale , grupa III zaśpiewała "Płonie ognisko" zaś grupa IV przy akompaniamencie gitary pani Moniki odśpiewała "Jak dobrze nam zdobywać góry". Soliści oczywiście nie byli gorsi i brawurowo zaprezentowali: Staś Borycki "My dziś z piosenką pożegnamy was", a Ignaś KIasprzyk "Stokrotkę". Wielka była nasza radość gdy po przesłuchaniu 552 wokalistów z 30 przedszkoli śpiewających zespołowo i solowo 83 piosenki, jury ogłosiło, że nasze przedszkolaki z gr. III zdobyły I MIEJSCE. Zaś jeden z naszych solistów - Staś Borycki otrzymał wyróżnienie. GRATULUJEMY !!!!