Dzień Otwarty 2012 w Szkole Podstawowej nr 26

Dnia 17 października 2012 dzieci z gr. IV biorące udział w projekcie "Jak z przedszkolaka zrobić pierwszaka" wybrały się do Szkoły Podstawowej nr 26 aby wziąć udział w organizowanym tam Dniu Otwartym. Podczas tego wydarzenia dzieci obejrzały przedstawienie dotyczące bezpieczeństwa na drodze w wykonaniu uczniów klas trzecich.Uczestniczyły w zajęciach prowadzonych specjalnie dla nich przez nauczycielkę przyszłorocznej klasy pierwszej. Później obejrzały pokaz gimnastyczny w wykonaniu uczniów z klasy sportowej i same brały udział w krótkich ćwiczeniach przy muzyce. Na koniec zaś dzieciaki otrzymały pamiątkowe upominki w postaci: książki do wspólnego czytania w przedszkolu oraz gazetek szkolnych i słodyczy.