Akcja "Piszemy listy niesiemy radość" 2022/2023

Data dodania: 2023-08-21

Już trzeci rok zuchy i przedszkolaki biorą udział w naszej przedszkolnej autorskiej akcji " Piszemy listy- niesiemy radość". Podobnie jak w latach ubiegłych w okresie świąt Bożego Narodzenia oraz z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci wykonały własnoręcznie kartki, laurki oraz rysunki, które przesyłały do harcerzy seniorów. Nasi adresaci zrzeszeni w Kręgu Seniorów Harcerstwa Borkowskiego " Stara Brać" bardzo cieszą się z wszystkich otrzymanych przesyłek, a nasze przedszkolaki uczą się jak niewielkim wysiłkiem można innym sprawić wielką radość.

_____

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy dzieciaki wykonały dla seniorów kolorowe kurki oraz kartki z życzeniami. W podziękowaniu otrzymały życzenia telefoniczne i pisemne, a z okazji Dnia Dziecka uradowała je przesłana przez druhnę babcie Stasię paczka ze słodyczami.