Akcja "Bajeczni adwokaci"

Data dodania: 2023-08-21

W kwietniu nasze przedszkole wzięło udział w akcji " Bajeczni adwokaci" , pani mecenas, która przyjechała do dzieciaków ze starszych grup przeczytała im bajkę pt. " Leśne sprawy Misia Adwokata". To bogato ilustrowana historia , w której Miś Adwokat ma do odegrania bardzo ważną rolę. Na jego profesjonalną pomoc mogą liczyć wszyscy mieszkańcy bajkowego lasu. Główny bohater to przykład adwokata, który zawsze pomaga , na którego możemy liczyć i który zapewnia nam poczucie bezpieczeństwa. Pani mecenas opowiedziała też dzieciom o swojej codziennej pracy i zaprezentowała togę, w której występuje podczas rozpraw w sądzie. Na koniec wszystkie dzieciaki otrzymały zakładki i kolorowanki związane z treścią bajki.