XXII Dni Dzielnicy IX 2016

Data dodania: 2016-09-16

Dnia 12 czerwca 2016 r. nasze przedszkole jak co roku wzięło udział w obchodach Dni Dzielnicy IX. W bardzo słoneczne niedzielne popołudnie spod budynku naszego przedszkola przy dźwiękach Orkiestry Dętej "Solvay" ruszył barwny korowód prosto na teren Centrum Aktywnego Wypoczynku. Tam na przygotowanej scenie nasze przedszkolaki ze wszystkich grup wystąpiły z programem wokalno -tanecznym zdobywając zasłużone oklaski. W tym roku szerokiej publiczności zaprezentowały się również Gromady Zuchowe "Wilczki" i"Krasnalki" oraz Harcerski Zastęp "Puchaczy" działające w naszej placówce, śpiewając kilka zuchowych piosenek. Następnie wszystkie dzieciaki miały okazję uczestniczyć w warsztatach plastycznych, chemiczno-biologicznych czy w grach i zabawach logicznych. Atrakcją dla naszych przedszkolaków były też gry terenowe i sprawnościowe przygotowane przez strażaków i strażników miejskich oraz oryginalne zabawy zręcznościowe serwowane przez znakomitych animatorów- kuglarzy Teatru Scena Kalejdoskop czy Teatru Clowna Feliksa. Dorośli i dzieci mogli także obejrzeć wystawę fotograficzną pt. "Dzielnica IX w 25-leciu. Ludzie - Miejsca - Zdarzenia" na, której nie brakowało zdjęć prezentujących wydarzenia związane z naszym przedszkolem.