XIX Międzywojewódzki Przegląd Twórczości Dzieci i Młodzieży "Dar niepodległości i wolności"

Data dodania: 2020-01-11

W listopadzie dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w XIX Międzywojewódzkim Przeglądzie Twórczości Dzieci i Młodzieży "Dar niepodległości i wolności". Wszystkie chętne dzieciaki tworzyły prace plastyczne,prezentujące piękno naszej Ojczyzny,w swoich domach lub w przedszkolu. Następnie na etapie wewnątrz przedszkolnym jury obejrzało i oceniło wszystkie prace przyznając wyróżnienia i wybierając pięć dzieł plastycznych, które zostały wysłane już na przegląd międzywojewódzki. Dnia 28 XI odbył się finał przeglądu, na który zostało nadesłane 315 prac i wśród laureatów znalazła się trójka dzieci z naszego przedszkola: Julian Milc ( I nagroda ex aequo), Anna Adamska ( II nagroda ex aequo) oraz Lilia Dzik ( wyróżnienie). GRATULUJEMY !!!