Wszystkich: 312078

Wycieczka do Wadowic i Inwałdu

Wycieczki » Wycieczka do Wadowic i Inwałdu

Data dodania:27-08-2017

Dnia 23 czerwca 2016 wszystkie dzieciaki z naszego przedszkola pojechały na całodniową wycieczkę do Wadowic i Inwałdu. Wycieczkową przygodę przedszkolaki rozpoczęły od zwiedzenia Muzeum Domu Rodzinnego Jana Pawła II w Wadowicach. Gdzie dzięki multimedialnej ekspozycji rozmieszczonej na  ponad 1000 m2 powierzchni, zapoznały się z całą drogą życiową świętego papieża. Następnie autokar zawiózł dzieciaki do Warowni Inwałd gdzie przyglądnęły się pracy garncarza, kowala, tkacza i powroźnika odwiedzając ich chaty. Zwiedziły również komnatę damy oraz zbrojownie, gdzie obejrzały pokaz multimedialny. Na koniec zaś bawiły się na  placu zabaw, kręciły na karuzeli beczułki i strzelały z łuku.Po całym dniu pełnym wrażeń dzieciaki z uśmiechem powitały czekających na parkingu obok przedszkola rodziców.