Wiosenna Prezentacja Przedszkola 2013

W sobotę 23 marca 2013 r. jak co roku podczas Wiosennej Prezentacji Przedszkola gościliśmy w naszym przedszkolu przyszłe przedszkolaki i ich rodziców. Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od wspaniałego występu gr. I, który mimo jeszcze zimowej aury za oknem, wprowadził nas w bardzo ciepły i wiosenny nastrój. Po występie roztańczone rytmy wiosennych piosenek zaprosiły do wspólnej zabawy przy dźwiękach pianina wszystkie  dzieciaki i ich rodziców. Następnie zaprowadziliśmy naszych miłych gości na warsztaty kulinarne, podczas których dzieci wykonywały owocowo- warzywne jeżyki. Później dzieciaki miały okazję uczestniczyć  w warsztatach teatralnych w czasie, których obejrzały m.in. krótkie przedstawienie. Na koniec w trakcie warsztatów plastycznych dzieci wykonały i pięknie ozdobiły odbitkę swojej dłoni. W ten sposób przyszłe nasze przedszkolaki i ich rodzice podczas wspólnej wesołej zabawy zapoznali się z bogatą ofertą naszego przedszkola oraz mamy nadzieję miło spędzili sobotnie przedpołudnie.