Wiosenna prezentacja przedszkola 2012

W sobotę 17 marca 2012 r. w naszym przedszkolu odbyła się Wiosenna Prezentacja Przedszkola, jak co roku podczas tego dnia otwartego, gościliśmy przyszłych przedszkolaków wraz z ich rodzicami. Imprezę rozpoczął występ artystyczny dzieci najmłodszych i najstarszych w naszym przedszkolu. Grupa I zaprezentowała przedstawienie wiosenne pełne wesołych piosenek, kwiatków, żabek i bocianów, zaś starszaki zachwyciły wszystkich zebranych krakowiakiem i krakowskimi przyśpiewkami. Potem zaprosiliśmy naszych gości na zabawy i tańce integracyjne, zarówno dzieci jak i dorośli chętnie śpiewali proste piosenki i obrazowali ich treść poprzez ruch. Już odpowiednio zintegrowani wszyscy przeszli do sali zabaw plastycznych i sportowych. Jak co roku największa popularnością cieszyła się kolorowa masa solna oraz materiałowe tunele i namioty. Dzieci tak dobrze się bawiły, że nawet nie zauważyły gdy ich rodzice opuścili sale i udali się obejrzeć multimedialną prezentację na temat działalności naszego przedszkola. Na zakończenie z racji naprawdę wiosennej pogody zaprosiliśmy naszych miłych gości na przedszkolny plac zabaw, mamy nadzieję, że tak miło spędzone przedpołudnie pomoże przyszłym przedszkolakom i ich rodzicom we wrześniowej adaptacji do przedszkolnej codzienności.