Wszystkich: 321979

Warsztaty prowadzone przez nauczycielki

Przedszkole » Warsztaty prowadzone przez nauczycielki

"Dziedziczenie genetyczne nie decyduje o rozwoju i sprawności mózgu w tak dużym stopniu jak środowisko bogate w różnorakie bodźce stymulujące" / Glenn Doman

Wraz z nowym rokiem szkolnym oferta naszego przedszkola wzbogaciła się o cotygodniowe warsztaty twórcze prowadzone przez nauczycielki. Warsztaty te mają na celu rozwijanie różnorodnych zdolności i zainteresowań dzieci oraz zapewnienie im wszechstronnego rozwoju poprzez rozwijanie inteligencji wielorakich zgodnie z teorią Howarda Gardnera. Warsztaty te są prowadzone bezpłatnie, rodzice pokrywają jedynie koszt materiałów.

Dzieci uczestniczą w:

• warsztatach "Mali badacze - doświadczenia i eksperymenty"
  • warsztatach teatralno-literackich
  • warsztatach "Kulinarne inspiracje"
  • warsztatach plastycznych "Ze sztuką za pan brat"

Szczegółowy opis celów i założeń poszczególnych warsztatów oraz bieżące zdjęcia z ich przebiegu można znaleźć w zakładce: Co u nas słychać.