Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Imprezy » Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017

Data dodania:27-08-2017

Dnia 19 i 21 czerwca 2017 w naszym przedszkolu nastąpiło uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Podczas występu zaproszeni goście obejrzeli  bogaty program artystyczny: dzieci z gr.III i IV zaprezentowały wakacyjną wycieczkę po lesie, śpiewając takie przeboje jak: "Słoneczko", "Stokrotka", "Jagódki" wykonały też tańce z rekwizytami: chusty, pompony. Na koniec zaś rozrzewniły wszystkich zebranych śpiewając " Tak niedawno, żeśmy się poznali" oraz "Do widzenia przyjaciele" -żegnając się w ten sposób z przedszkolnymi latami. Natomiast dzieciaki z gr. I i II zaprosiły wszystkich nad polskie morze i do Krakowa. Dzieci pięknie śpiewały, tańczyły z wstążkami i parasolkami oraz grały na instrumentach perkusyjnych - wszystkie przedszkolaki w pełni zasłużyły na gromkie oklaski, którymi nagrodzili je rodzice.