Wszystkich: 312016

Rodzice o przedszkolu

Przedszkole » Rodzice o przedszkolu

Z przeprowadzonej wśród rodziców dzieci 3-letnich ankiety wynika, że nasze przedszkole jest wybierane, ponieważ ...

• cieszy się ono dobrą opinią wśród rodziców
  • ma dobrą lokalizację, zagospodarowany ogród i miejsce do spacerów - park
  • w przedszkolu panuje miła, domowa atmosfera, kadra jest kompetentna, a sale duże i dobrze wyposażone
  • przedszkole oferuje wiele zajęć dodatkowych, często organizuje imprezy dla dzieci i rodziców

Rodzice podkreślają, że bardzo cieszy ich fakt, że mogą wejść do sali z dzieckiem i nie są zatrzymywani przed szatnią. Dużym zainteresowaniem cieszy się również program adaptacyjny, który pozwala stopniowo wkroczyć dziecku w świat przedszkola i zniwelować stres związany z rozstaniem z rodzicami.

Oto niektóre z wypowiedzi rodziców:

• "Przedszkole ma dogodną lokalizację, jest przytulne, położone z dala od ruchu samochodowego. Wcześniej słyszałam pozytywne opinie od innych rodziców."
  • "Przedszkole jest nieduże i zapewnia rodzinną atmosferę."
  • " Jest nieduże, dzieci znają wszystkie panie i odwrotnie. Jest rodzinna, miła atmosfera. Uważam, że Przedszkole nr 95 jest prawdziwym tradycyjnym, umożliwiającym dziecku przygotowanie do pójścia do szkoły."
  • "Jest przyjazne dzieciom i rodzicom, organizuje wiele imprez kulturalnych dla dzieci: wycieczki, teatrzyki, konkursy, ... itp. Jest położone w dobrym miejscu (park, z dala od ruchliwej ulicy). Posiada duże sale zabaw i duży ogród."
  • "Dla mnie najważniejsze jest, aby kompetentni ludzie byli na stanowiskach pedagogów. Spotkałam to właśnie w tym przedszkolu. Wspaniała atmosfera, kochane panie - to jest bardzo istotne. A to przedszkole wszystkie te atuty posiada. Jest również bardzo dobrze zarządzane przez bardzo doświadczoną Panią Dyrektor - pedagoga. Bardzo się cieszę, że moje dziecko trafiło do TAKIEGO PRZEDSZKOLA."