Pasowanie na przedszkolaka 2019

Data dodania: 2019-12-07

Dni 23 i 24 października 2019 pozostaną na długo w pamięci dzieci z grupy I, II i ich rodziców. Uroczystość „Pasowania na przedszkolaka” rozpoczęły dzieci z grupy „Misiów”, kolejnego dnia swój wyjątkowy dzień obchodziły „Malinki”. Mali artyści zaprezentowali swój program artystyczny na dowód tego, jak dużo już potrafią. Maluszki przygotowały piosenki, tańce oraz wierszyki. Dzieci obiecały również zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Po zaprezentowaniu swoich umiejętności nadeszła oczekiwana chwila. Aktu pasowania dokonała pani dyrektor Krystyna Dudek. Na pamiątkę uroczystego dnia, każdy przedszkolak otrzymał dyplom oraz słodki upominek. Dla przedszkolaków było to duże przeżycie a dla Rodziców powód do dumy!