Otwarcie drugiej lokalizacji naszego przedszkola przy ul. Kościuszkowców 6

Imprezy » Otwarcie drugiej lokalizacji naszego przedszkola przy ul. Kościuszkowców 6

Data dodania:18-12-2017

W listopadzie przedszkolaki z grupy III i IV mieszczących się w przedszkolu przy ul. Żywieckiej przygotowały program artystyczny z okazji Święta Niepodległości.

Dnia 10.11 ich występ w nowym budynku naszego przedszkola przy ul. Kościuszkowców 6 oglądał wyjątkowy gość - Prezydent Miasta Krakowa. Przedszkolaki w swoim programie pięknie wyśpiewały wiele niepodległościowych piosenek oraz zatańczyły żywiołowego krakowiaka i dostojnego poloneza. Po przedstawieniu Prezydent Jacek Majchrowski uroczyście przekazał na ręce pani dyrektor symboliczny klucz otwierający drzwi nowego budynku Przedszkola 95 przy ul. Kościuszkowców 6.