Wszystkich: 322012

Przedszkole » O nas

Przedszkole znajduje się na terenie osiedla, z dala od ulicy. Otoczone jest dużym, zagospodarowanym ogrodem. W pobliżu znajduje się park oraz las. Dzieciom gwarantuje atmosferę akceptacji i życzliwości, rozwija poczucie własnej wartości, uczy tolerancji. W naszym przedszkolu dziecko może uczestniczyć w zajęciach i zabawach, które zapewniają mu doskonałe możliwości rozwojowe.

Proponujemy naukę języków obcych, zajęcia rytmiczno - umuzykalniające, zajęcia taneczno - baletowe oraz gimnastykę korekcyjną.
Przedszkole promuje swoją działalność poprzez udział dzieci w konkursach oraz festiwalach twórczości dziecięcej organizowanych w przedszkolu i na terenie miasta. Dzieci mają zapewniony kontakt z kulturą i sztuką, organizowane są wyjazdy do teatru, kina, galerii, na terenie przedszkola odbywają się spotkania z artystami.

Dbamy o rozwój emocjonalny dzieci, zatrudniamy w tym celu psychologa i terapeutę. Zadaniem wszystkich pracowników przedszkola jest stwarzanie odpowiednich warunków do zabawy i pracy aby wszystkie dzieci były radosne i szczęśliwe.
Przedszkole realizuje program adaptacyjny, który gwarantuje szybkie i "bezstresowe" wejście dziecka w życie przedszkola. Prowadzimy systematyczną i różnorodną współpracę z rodzicami. Rodzice mają możliwość wejścia na teren przedszkola o każdej porze dnia i pobytu z dzieckiem w przedszkolu jeśli tego potrzebuje, udziału w formach integrujących ( rodzice - nauczyciele -dzieci )np. : wspólne uroczystości, warsztaty dla dzieci i rodziców, ognisko itp.