Międzyprzedszkolny konkurs "Bezpieczny przedszkolak 2017"

Konkursy » Międzyprzedszkolny konkurs "Bezpieczny przedszkolak 2017"

Data dodania:21-08-2017

W dniu 19 maja 2017r. dzieci z gr. III reprezentowały nasze przedszkole w konkursie "Bezpieczny przedszkolak" zorganizowanym przez Straż Miejską na terenie Przedszkola nr 5 przy ul. Zachodniej. Konkursowe zmagania zostały  podzielone na dwie części. Pierwszą teoretyczną, w której przedszkolaki odpowiadały na pytania dotyczące  bezpieczeństwa na drodze, kształtowania właściwych postaw wobec obcych i sytuacji nietypowych, bezpiecznej zabawy i udzielania pierwszej pomocy. Drugą sprawnościową do, której przeprowadzenia  wykorzystano zestaw edukacyjny "Autochodzik". W jury konkursu oprócz przedstawicieli Straży Miejskiej zasiedli przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej i Ratownictwa Medycznego. Wszyscy ci specjaliści z zakresu bezpieczeństwa wysoko ocenili wiedzę i umiejętności zespołu z naszego przedszkola. Gratulujemy !!!!